Szybka wycena usług ABIS w tym użycia kamery inspekcyjnej

telefon do abis - wuko poznan, kamery inspekcyjne

Pracujemy 24 godziny/7 dni w tygodniu

+48 507 002 032

Usługę wyceniamy wstępnie drogą telefoniczną lub e-mailową, uwzględniając skalę trudności oraz zakres prac. Nasza
firma posiada niezbędne uprawnienia, sprzęt (w tym kamerę inspekcyjną, wuko) oraz wiedzę gwarantującą bezpieczne i profesjonalne wykonanie usługi w Poznaniu i nie tylko.

logo i baner ABIS Poznan - czyszczenie kanalizacji, kamery inspekcyjne, wuko poznan

ABIS - Oferta

 • Udrażnianie kanalizacji

  Dla potrzeb udrażniania rur kanalizacyjnych wewnętrznych stosujemy metody mechaniczne.

 • Inspekcja TV kanalizacji

  Wykonujemy monitoring i inspekcję tv instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnej kamery wideo. Zapis z monitoringu dostępny jest w postaci płyty DVD. Materiał wideo umożliwia ocenę stanu technicznego instalacji w przypadku awarii lub jej kontroli po wykonaniu lub naprawie.

 • Prace instalacyjne

  Świadczymy usługi instalacyjne i specjalistyczne dotyczące kanalizacji sanitarnych, deszczowych i przemysłowych. Oferujemy wsparcie projektowe, usługi inwentaryzacji instalacji i sieci kanalizacyjnych.

 • Usuwanie awarii wodno kanalizacyjnych

  Do Państwa dyspozycji stworzyliśmy specjalny zespół fachowców, który przyjedzie do każdej awarii. Sieci kanalizacyjne i instalacje wodne w wielu przypadkach są już systemami, które funkcjonują dzięki przestarzałym materiałom. Nasi pracownicy w ramach naprawy powstałych uszkodzeń zajmują się również wymianą poszczególnych części instalacji.

 • Czyszczenie kanalizacji

  Świadczymy usługi w zakresie przetykania, udrażniania i czyszczenia kanalizacji. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i instytucji.

 • Usługi

  Polecamy usługi w zakresie okresowego czyszczenia kanalizacji, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko nagłego zatkania się przewodów kanalizacyjnych. Realizujemy zlecenia prywatne, pracujemy dla szkół i dla innych instytucji użyteczności publicznej. Dzięki technologiom i sprzętom sprawnie przeprowadzamy zabiegi udrażniające i oczyszczające przewody sanitarne. Usuwamy każdą awarię i wykonujemy niezbędne naprawy hydrauliczne.

udraznianie rur za pomoca kamery inspekcyjnej w poznaniu

Oferujemy:

Mechaniczne czyszczenie i udrażnianie kanalizacji, przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn renomowanej niemieckiej firmy Rothenberger, które zapewniają wysoką jakość i skuteczność (dotarcie do trudno dostępnych fragmentów instalacji) oraz relatywnie krótki czas wykonania usługi.

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji
zestaw WUKOW MDM150/250 - kompakt typu Bus beczka 1600 litrów, oraz Hellmers - Hamburg ciężarowy 3 osiowy beczka 14 000 litrów.

Zamów usługę

Monitoring TV – inspekcja kanalizacji

Wykonujemy monitoring i inspekcję tv instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnych kamer wideo. Zapis z monitoringu dostępny jest w postaci płyt CD. Materiał wideo umożliwia ocenę stanu technicznego instalacji w przypadku awarii lub jej kontroli po wykonaniu czyszczenia lub naprawie.

Regeneracja Biologiczna

Skuteczne czyszczenie kanalizacji bez użycia sprzętu mechanicznego. Bakterie i enzymy zaszczepione na ściankach rur rozkładają białka, tłuszcze oraz kamień kotłowy przywracając zarośnięte piony kanalizacyjne do stanu pierwotnego. Metoda skuteczna również w starych instalacjach żeliwnych. Preparaty są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.