Firma ABIS - profesjonalny serwis hydrauliczno - kanalizacyjny.

Oferta ABIS

image description

Pracujemy 24 godziny na dobę
7 dni w tygodniu!

Wykonujemy usługi dla firm, administracji budynków, samorządów oraz osób prywatnych. Jesteśmy obecni na rynku od 2008 roku. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne oraz wiedzę i doświadczenie.
Zaufały nam firmy działające na terenie Poznania oraz osoby prywatne. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i udrażnianiem rur oraz instalacji kanalizacyjnych.

Pogotowie hydrauliczne - 507 002 032

Naprawa oraz usuwanie wszelkich awarii hydraulicznych.

ABIS - Oferta

 • Udrażnianie kanalizacji

  Dla potrzeb udrażniania rur kanalizacyjnych wewnętrznych stosujemy metody mechaniczne.

 • Inspekcja TV kanalizacji

  Wykonujemy monitoring i inspekcję tv instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnej kamery wideo. Zapis z monitoringu dostępny jest w postaci płyty DVD. Materiał wideo umożliwia ocenę stanu technicznego instalacji w przypadku awarii lub jej kontroli po wykonaniu lub naprawie.

 • Prace instalacyjne

  Świadczymy usługi instalacyjne i specjalistyczne dotyczące kanalizacji sanitarnych, deszczowych i przemysłowych. Oferujemy wsparcie projektowe, usługi inwentaryzacji instalacji i sieci kanalizacyjnych.

 • Usuwanie awarii wodno kanalizacyjnych

  Do Państwa dyspozycji stworzyliśmy specjalny zespół fachowców, który przyjedzie do każdej awarii. Sieci kanalizacyjne i instalacje wodne w wielu przypadkach są już systemami, które funkcjonują dzięki przestarzałym materiałom. Nasi pracownicy w ramach naprawy powstałych uszkodzeń zajmują się również wymianą poszczególnych części instalacji.

 • Czyszczenie kanalizacji

  Świadczymy usługi w zakresie przetykania, udrażniania i czyszczenia kanalizacji. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i instytucji.

 • Usługi

  Polecamy usługi w zakresie okresowego czyszczenia kanalizacji, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko nagłego zatkania się przewodów kanalizacyjnych. Realizujemy zlecenia prywatne, pracujemy dla szkół i dla innych instytucji użyteczności publicznej. Dzięki technologiom i sprzętom sprawnie przeprowadzamy zabiegi udrażniające i oczyszczające przewody sanitarne. Usuwamy każdą awarię i wykonujemy niezbędne naprawy hydrauliczne.

Oferujemy:

Mechaniczne czyszczenie i udrażnianie kanalizacji, przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn renomowanej niemieckiej firmy Rothenberger, które zapewniają wysoką jakość i skuteczność (dotarcie do trudno dostępnych fragmentów instalacji) oraz relatywnie krótki czas wykonania usługi.

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji
zestaw WUKOW MDM150/250 - kompakt typu Bus beczka 1600 litrów, oraz Hellmers - Hamburg ciężarowy 3 osiowy beczka 14 000 litrów.

Zamów usługę

Monitoring TV – inspekcja kanalizacji

Wykonujemy monitoring i inspekcję tv instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnych kamer wideo. Zapis z monitoringu dostępny jest w postaci płyt CD. Materiał wideo umożliwia ocenę stanu technicznego instalacji w przypadku awarii lub jej kontroli po wykonaniu czyszczenia lub naprawie.

Regeneracja Biologiczna

Skuteczne czyszczenie kanalizacji bez użycia sprzętu mechanicznego. Bakterie i enzymy zaszczepione na ściankach rur rozkładają białka, tłuszcze oraz kamień kotłowy przywracając zarośnięte piony kanalizacyjne do stanu pierwotnego. Metoda skuteczna również w starych instalacjach żeliwnych. Preparaty są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.