Hydraulik Kórnik

W przypadku wykrycia nieprawidłowości w pracy sieci instalacji sanitarnej nie zaleca się czekać zbyt długo z wezwaniem fachowca. Problem wykryty w piątkowy wieczór do poniedziałku może ulec znacznemu pogorszeniu, nierzadko obejmując nawet kanalizację naszych sąsiadów. Całodobowe pogotowie hydrauliczne ABIS, działające na terenie Poznania i okolic, powstało po to, aby zapobiegać właśnie takim sytuacjom. Już od 2008 roku pomagamy gospodarstwom domowym i obiektom użytku publicznego w zachowaniu optymalnej efektywności sieci kanalizacyjnej. Działamy na terenie Trzykolnych Młynów, Prusinowa, Szczodrzykowa oraz pozostałych miejscowości gminy Kórnik. Do pracy wykorzystujemy najskuteczniejsze urządzenia, przeznaczone do przeprowadzania profesjonalnych usług hydraulicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rury wodociągowe i kanalizacja w Kórniku

Udrażnianie WUKO, czyszczenie i serwis rur na terenie gminy Kórnik

W ABIS rozumiemy doskonale, że wieloletnie doświadczenie to zaledwie połowa sukcesu. Z tego też powodu, nasi hydraulicy, działający na terenie Poznania i okolic, zostali wyposażeni w najwyższej klasy sprzęt. Przykładem są tu między innymi wozy ciężarowe z maszynami udrażniającymi WUKO, odznaczającymi się bogatym wyposażeniem. Specjalistyczne końcówki do usuwania między innymi osadu wapiennego, umożliwiają sprawne udrażnianie rur. Dysponujemy również nowoczesnymi kamerami inspekcyjnymi, dzięki którym uzyskujemy pełen wgląd w stan rur – zarówno przed, jak i po zakończeniu prac. Nasze usługi obejmują także montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych o dowolnej wielkości i formie, a także kompleksową naprawę rur już eksploatowanych. Do naszych usług, świadczonych na terenie gminy Kórnik, zalicza się również ekologiczne czyszczenie ciśnieniowe, chemiczne oraz mechaniczne. Dokonujemy także wymiany uszkodzonych kranów i uszczelek, pomagamy w naprawie spłuczek oraz przeprowadzamy montaż wodomierzy. Dla naszych specjalistów każde zlecenie jest równie istotne!

Profesjonalne usługi hydrauliczne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu!

Kolejnym powodem, dla którego to właśnie nasze pogotowie wod-kan cieszy się tak dużym uznaniem mieszkańców Poznania i okolic, jest dostępność i elastyczność. Nasi profesjonalni hydraulicy pracują przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Ponieważ nasza siedziba mieści się w centrum Poznania, dotarcie do klienta z gminy Kórnik zajmuje nam niewiele czasu. Nasze centrum obsługi klienta, działające całodobowo, pomoże w zdiagnozowaniu problemu oraz podpowie, jak postępować w przypadku awarii. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!