Hydraulik Kaźmierz

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi serwisowe, przeprowadzane przez najskuteczniejszych hydraulików z Poznania i okolic. Istniejemy na rynku już od 2008 roku, każdego dnia wzbogacając nasze wieloletnie doświadczenie o kolejne wyzwania. Nasze profesjonalne, całodobowe pogotowie hydrauliczne pomaga klientom z Kopaniny, Młodaska, Sierpówka oraz pozostałych miejscowości gminy Kaźmierz. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do kompleksowego serwisu kanalizacji. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z profesjonalnymi usługami hydraulicznymi, oferowanymi przez naszych specjalistów.

Zawór wodny do naprawy w gminie Kaźmierz

Gmina Kaźmierz – profesjonalne usługi hydrauliczne ABIS

Jedną z podstawowych usług, wchodzących w skład naszej oferty, jest kompleksowe udrażnianie rur. Wykorzystujemy do niego wozy ciężarowe wyposażone w nowoczesne urządzenia typu WUKO. Ponieważ integralnym elementem takich maszyn są węże o zróżnicowanej średnicy oraz specjalistyczne końcówki, możliwe jest skuteczne usuwanie osadów wapiennych i korzeni z rur o różnych wymiarach. Każdą procedurę poprzedza monitoring z wykorzystaniem kamery inspekcyjnej. Oprócz udrażniania i wywozu szamba, nasi klienci z gminy Kaźmierz mogą również liczyć na szereg innych usług. Obejmują one między innymi montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, wymianę uszkodzonych elementów oraz naprawę rur. Wszystkie procedury przeprowadzamy w sposób bezpieczny i ekologiczny, nie wykonując przy tym wykopów. Pomagamy także w montażu kranów i wodomierzy, naprawie spłuczek oraz wymianie uszczelek. W ABIS wierzymy bowiem, że nawet najprostsze nieprawidłowości mogą zaburzyć skuteczną pracę sieci instalacji sanitarnej.

Jak naprawić cieknącą spłuczkę w WC?

Niedziałająca spłuczka to problem irytujący. Uniemożliwia nam prawidłowe korzystanie z łazienki, nierzadko psując jej wygląd. Na szczęście, naprawa samej spłuczki nie jest procesem bardzo trudnym ani wymagającym. Co więcej, wiele takich usterek możemy zdiagnozować oraz naprawić samodzielnie bez konieczności przepłacania za naprawę. Oto co powinniśmy wiedzieć na ten temat

Naprawa zaworu spłuczki

Zawór spłuczki to element, stojący nierzadko za jej nieprawidłowym działaniem. Diagnozując problem, powinniśmy zwrócić tu szczególną uwagę na położenie pływaka. To właśnie on jest połączony z zaworem odpowiedzialnym za prawidłowe doprowadzanie wody. Jeśli jest on położony zbyt wysoko, zawór nie domyka się, przez co woda płynie bez przerwy. W efekcie jej nadmiar zostaje odprowadzany przelewem awaryjnym. Skorygowanie położenia pływaka pozwoli nam na rozwiązanie tego problemu. Bardzo częstym problemem pojawiającym się w zaworze spłuczki jest również nadmierne zanieczyszczenie membrany, powodujące ciągły napływ wody. Dlatego element ten wymaga regularnego czyszczenia.

Wymiana uszczelki

Pływak znajduje się w zaworze spłukującym. W momencie, gdy uszczelka zostaje uszkodzona, do toalety przez cały czas spływa strumień wody. Oto jak powinniśmy przeprowadzić diagnostykę tego problemu:

1) Odcinamy dopływ wody, zdejmujemy pokrywę spłuczki, po czym opróżniamy zbiornik. W przypadku, gdy na dnie zbiornika zalega jeszcze woda, usuwamy ją z pomocą gąbki.
2) Sprawdzamy stan uszczelki. Nierzadko zdarza się, że pływak nie jest zniszczony, a po prostu uległ podwinięciu lub zabrudzeniu. Jeśli czyszczenie i prawidłowy montaż nie pomogły rozwiązać problemu, należy wymienić uszczelkę.

Pamiętajmy przy tym, że w naprawie spłuczki mogą również pomóc nam doświadczeni specjaliści. Jeśli i Ty nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie z tym problemem, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Zjawimy się u Ciebie błyskawicznie, zdiagnozujemy problem i przywrócimy toalecie dawną efektywność!

Profesjonalni hydraulicy, całodobowa obsługa i przystępne ceny – tylko w ABIS!

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do gospodarstw domowych, ale też firm oraz obiektów publicznych. Ponieważ nasza siedziba mieści się w samym sercu regionu, pogotowie hydrauliczne ABIS dociera błyskawicznie do wszystkich mieszkańców Poznania i okolic. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, aby zawsze być w gotowości, gdy klient potrzebuje pomocy profesjonalnego hydraulika. Zaletą naszej firmy są także przystępne ceny, dostosowane do złożoności przeprowadzanych prac. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kaźmierz do skontaktowania się z naszym działem obsługi!