Hydraulik Czerwonak

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi hydrauliczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Działamy na terenie Bolechowa, Miękowa, Szlachęcina oraz pozostałych miejscowości leżących na terenie gminy Czerwonak. Już od 2008 roku korzytsamy z wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów oraz nowoczesnego sprzętu WUKO, zapewniającego najwyższą efektywność usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do gospodarstw domowych, jak i obiektów użytku publicznego, takich jak hotele i szkoły. Zapraszamy gorąco wszystkich klientów do zapoznania się z naszą stroną.

Hydraulik naprawiający kanalizację w Czerwonaku

Profesjonalne usługi hydrauliczne w gminie Czerwonak

Całodobowe pogotowie hydrauliczne z Poznania i okolic ABIS oferuje szeroki wachlarz kompleksowych usług serwisowych i naprawczych. Przeprowadzamy profesjonalny montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, nieinwazyjną naprawę bez rozkopywania gruntów, oraz diagnostykę stanu sieci kanalizacji sanitarnej. Wykorzystując nowoczesne kamery inspekcyjne – przy ich pomocy rozpoznajemy wstępnie naturę danego problemu w celu dobrania najodpowiedniejszego sprzętu. Dzięki naszym wozom ciężarowym z maszynami WUKO docieramy do wszystkich okolic Poznania, w których potrzebne są nasze kompleksowe usługi. Dysponujemy zróżnicowanymi wężami oraz końcówkami – usuwamy korzenie, wapień i inne przeszkody. Bogate wyposażenie sprawia przy tym, że wszystkie procedury wykonujemy podczas jednej wizyty, bez konieczności powrotu do siedziby w celu wymiany sprzętu. Nasi profesjonalni hydraulicy, działający między innymi na terenie gminy Czerwonak, oferują także fachowe czyszczenie rur metodą mechaniczną, ciśnieniową lub chemiczną.

Co zrobić, gdy pęknie rura w domu?

Pęknięta rura to prawdziwy koszmar wszystkich, którzy mieli lub mają z tym problem. Awarię da się zauważyć niemal natychmiastowo, zaś lejąca się woda bardzo szybko staje się poważnym problemem dla lokatorów, sąsiadów oraz samych właścicieli budynku. Co więcej, konkretne działania trzeba podjąć od razu – każda sekunda naraża nas na zwiększenie strat, a im większe zalanie, tym większe ryzyko późniejszego rozwoju pleśni i grzybów. W naszym krótkim poradniku opowiemy, jak należy postępować w takich nieprzyjemnych sytuacjach, by zminimalizować zarówno koszty, jak i ryzyko zagrożenia zdrowia i życia domowników.

Pęknięta rura – zalecane czynności

W momencie pęknięcia rury należy działać szybko. Oto jak powinniśmy postępować:
1) Zachowajmy spokój. Prawdą jest, że nagłe potoki wody zalewające nasz dom, są szokujące. Zachowanie zimnej krwi pomoże nam jednak w szybkim podjęciu właściwych działań.
2) Odszukajmy główny zawór, by odciąć dopływ wody. Warto zapamiętać zawczasu, gdzie znajduje się dźwignia, aby nie szukać jej później w panice.
3) Odetnijmy też dopływ prądu. Wylewająca się woda szybko dosięgnie gniazdek elektrycznych oraz przewody, stwarzając tym samym ogromne zagrożenie dla wszystkich osób przebywających w mieszkaniu.
4) Osuszmy posadzkę. Im szybciej pozbędziemy się wilgoci z podłogi, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że pleśń pojawi się także w mieszkaniu sąsiadów.
5) Zlokalizujmy przyczynę problemu, ponieważ pęknięta rura jest jednak dość wymagającą usterką, zaleca się kontakt z pogotowiem hydraulicznym. Samodzielna naprawa rur stwarza ryzyko ponownego zalania pomieszczeń.

Najskuteczniejsi hydraulicy z Poznania i okolic!

Nasze całodobowe pogotowie wod-kan, działające na terenie Poznania i okolic, to gwarancja przystępnych cen oraz szybkiego dojazdu. Nasza siedziba mieści się w centrum Poznania, co umożliwia nam bezproblemowe dotarcie do wszystkich klientów z gminy Czerwonak. To dla nas niezwykle istotne, ponieważ w ten sposób możemy zapobiec znacznemu pogorszeniu sytuacji. Zapewniamy rzetelną wycenę usług oraz profesjonalne doradztwo. Skontaktuj się z naszym działem obsługi już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc także Tobie!