Hydraulik w Poznaniu - Cennik

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe pogotowie kanalizacyjno-hydrauliczne, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Jako wieloletni eksperci, doskonale rozumiemy, że koszt naprawy jest dla klienta równie istotny, co jakość oferowanych usług. Z tego też powodu, nasz cennik został opracowany w taki sposób, aby zapewnić Państwu najbardziej przystępny serwis na terenie Poznania i okolic. W ABIS wierzymy bowiem, że cena powinna oddawać w pełni zakres i złożoność prac, w celu uniknięcia zbędnego naliczania dodatkowych kosztów. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z poniższą wyceną naszych usług.

Pogotowie kanalizacyjne - od 350 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę

Wielu klientów zastanawia się, jaka cena za udrożnienie kanalizacji uchodzi obecnie za konkurencyjną. W ABIS, koszty prac są naliczane dopiero po ich rozpoczęciu, zwiększając się równomiernie co godzinę. Staramy się jednocześnie, aby nasze usługi odznaczały się jednolitymi kosztami, w celu zapewnienia klarowności naszemu cennikowi. Z tego też powodu, udrażnianie mechaniczne, inspekcja z użyciem kamery samojezdnej, wycinanie korzeni oraz serwis pompy kanalizacyjnej kosztują u nas 350 zł netto za godzinę. W przypadku ciśnieniowego udrożnienia z użyciem WUKO, stawka netto za godzinę wynosi 450 złotych. Obliczenie wstępnych kosztów przed wezwaniem serwisanta nie wiąże się tym samym z koniecznością mozolnych obliczeń - w ABIS stawiamy bowiem na ceny przejrzyste i korzystne dla naszych klientów, nawet w przypadku najbardziej wymagających prac.

Cennik - pogotowie kanalizacyjne

Rodzaj usługi Cena
1. Mechaniczne udrożnienie kanalizacji 350 zł netto/godz.
2. Ciśnieniowe udrożnienie kanalizacji WUKO 450 zł netto/godz.
3. Wycinanie korzeni z kanalizacji od 350 zł netto/godz.
4. Inspekcja rur i kanałów zewnętrznych kamerą TV samojezdną 350 zł netto/godz.
5. Serwis pompy kanalizacyjnej 350 zł netto/godz.
6. Nieuzasadnione wezwanie lub rezygnacja z usługi po dojechaniu do klienta 100 zł

Pogotowie hydrauliczne - 300 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę.

Ile kosztuje hydraulik w Poznaniu? Odpowiedź jest zależna przede wszystkim od złożoności wymaganych czynności naprawczych. Procedury bardziej wymagające, czyli wymiana zaworka, naprawa spłuczki, odpowietrzanie grzejników czy też wymiana zniszczonych odcinków rur wyceniliśmy na 300 zł netto za godzinę. Tak jak w przypadku pogotowia kanalizacyjnego, koszty naliczamy dopiero od momentu rozpoczęcia prac. Nie zapomnieliśmy również o najczęstszych zmartwieniach naszych klientów, związanych chociażby z tym, ile bierze hydraulik za przepychanie rury. W przypadku wszystkich pozostałych usług, jak chociażby udrażniania toalety lub wymiany kranu tudzież umywalki, procedury serwisowe wyceniamy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę chociażby konieczność kucia ścian. Dzięki temu, uzyskują Państwo pełną gwarancję, że cena naprawy jest adekwatna do wykonanych prac

Cennik - pogotowie hydrauliczne

Rodzaj usługi Cena
1. Wymiana zaworka 300 zł netto/godz
2. Naprawa spłuczki 300 zł netto/godz
3. Odpowietrzanie grzejników 300 zł netto/godz
4. Wymiana uszkodzonego odcinka rury 300 zł netto/godz
5. Pozostałe usługi Ustalane indywidualnie
6. Nieuzasadnione wezwanie lub rezygnacja z usługi po dojechaniu do klienta 100 zł

Zamów usługę

Gwarancja znakomitego stosunku ceny do jakości usług

W ABIS wierzymy, że odpowiednio sporządzony, klarowny cennik usług stanowi istotny fundament pod budowane zaufanie ze strony klientów. Podczas wszystkich prac, wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt, zapewniający nie tylko efektywną naprawę, ale też możliwie najszybsze zakończenie zleconych procedur. Dzięki temu, nasze usługi to przede wszystkim gwarancja najwyższej skuteczności i przystępnych cen, oddających w faktycznym stopniu kompleksowość i długość napraw. Z tego też powodu, zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do zapoznania się z tabelami cen, zamieszczonymi na niniejszej stronie. Nasz dział obsługi czeka również na wszystkie Państwa pytania, związane z ceną konkretnej naprawy. Jeśli i twoja kanalizacja lub łazienka wymaga natychmiastowej naprawy, skontaktuj się z nami i przekonaj się, że kompleksowy serwis wcale nie musi być drogi!

naprawiony i oczyszczony wuko cieknący kran