Hydraulik Dopiewo

Firma ABIS oferuje kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze. Jesteśmy całodobowym pogotowiem hydraulicznym, działającym na terenie Poznania i okolic. Obsługujemy zarówno gospodarstwa domowe, jak i szkoły oraz inne obiekty użytku publicznego. Działamy na terenie Fiałkowa, Pokrzywnicy, Zakrzewa oraz pozostałych miejscowości leżących na terenie gminy Dopiewo. Od początku obecności na rynku, a więc od 2008 roku, grono zadowolonych klientów naszej firmy regularnie się powiększa. Bazujemy bowiem nie tylko na wieloletnim doświadczeniu naszych fachowców, ale również na nowoczesnym sprzęcie, zapewniającym bezawaryjność pracy sieci kanalizacyjnej. Dzięki temu wykonywane przez nas procedury są równie szybkie, jak efektywne. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z profesjonalnymi usługami hydraulicznymi oferowanymi przez naszych specjalistów.

Naprawa rur kanalizacyjnych przez Hydraulika

Naprawa, instalacja oraz udrażnianie sprzętem WUKO na terenie gminy Dopiewo

Jednym z największych atutów naszej firmy są wykorzystywane przez nas nowoczesne wozy ciężarowe wyposażone w urządzenia WUKO, umożliwiające kompleksowe prace i w centrum miasta i w okolicach Poznania. Po zdiagnozowaniu stanu instalacji przy użyciu specjalistycznej kamery inspekcyjnej dostosowujemy wykorzystywany osprzęt do średnicy rur oraz natury problemu. Wszystkie potrzebne węże i końcówki wchodzą w skład wyposażenia WUKO, dlatego czas przeprowadzania napraw nie wydłuża się z powodu zbędnych powrotów do siedziby. Zajmujemy się udrażnianiem rur, montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz kompleksową naprawą, nienaruszającą pobliskiego terenu. Nasza oferta obejmuje również czyszczenie sieci kanalizacji sanitarnej metodą ciśnieniową, chemiczną lub mechaniczną.

Najlepsi profesjonalni hydraulicy w gminie Dopiewo!

Jako wieloletni specjaliści w dziedzinie serwisu i montażu instalacji kanalizacyjnych doskonale rozumiemy, jak istotne jest szybkie dotarcie hydraulika do klientów z Poznania i okolic. Nasza siedziba, mieszcząca się w centrum regionu, pozwala nam na błyskawiczne wysyłanie specjalistów do wszystkich pobliskich miejsc, na czele z gminą Dopiewo. Działamy przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, dając naszym klientom gwarancję, że na potrzebną pomoc nie trzeba czekać długo. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby poszukujące rzetelnego, profesjonalnego hydraulika oraz usług w przystępnej cenie!